این انتظار وجود دارد که بخش انارک و حتی شهرستان خور و بیابانک به شبکه پایدار انتقال گاز متصل گردند

فرماندار شهرستان نایین : این انتظار وجود دارد که بخش انارک و حتی شهرستان خور و بیابانک به شبکه پایدار انتقال گاز متصل گردندفرماندار شهرستان نایین : این انتظار وجود دارد که بخش انارک و حتی شهرستان خور و بیابانک به شبکه پایدار انتقال گاز متصل گردند
با حضور فرماندار شهرستان نایین و مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان و معاونین ایشان مسایل و مشکلات مربوط به گاز رسانی به نقاطی که از این نعمت بهره مند نمی باشند مورد بررسی قرار گرفت .

فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود آنچه اولویت ما در خدمت رسانی به مردم می باشد ایجاد آسایش برای مردم و خدمات به موقع به آنها می باشد همچنین در بحث تولید و اشتغال که یکی از پایه های اساسی و زیرساختی آن تامین انرژی می باشد موضوع گاز برای این واحد های صنعتی و تولیدی نیزخاص و حایز اهمیت است. فرماندار شهرستان نایین خاطر نشان کرد:  گاز رسانی به منازل مسکونی و اتصال انشعابات خانگی در شهرستان بسیار زمان بر می باشد که این موضوع نیز باید هرچه سریعتر مرتفع گردد.

مهندس نصرتی ادامه داد :در بسیاری از نقاط کوهستانی و صعب العبور کشور نردم از نعمت گاز برخوردار می باشند و مردم انتظار دارند پس از گذشت ۴۰ سال از انقلاب شکوهمند اسلامی از نعمت گاز سراسری در نقاط مختلف شهرستان نایین برخوردار شوندو ضمن تقدیر از انتقال گاز به صورت cng  ، این انتظار وجود دارد که بخش انارک و حتی شهرستان خور و بیابانک نیز به شبکه پایدار انتقال گاز متصل گردند.

از دیگر موضوعاتی که توسط فرماندارنایین در این جلسه مطرح گردید می توان به موضوع گاز رسانی به ایستگاه بازرسی شهید شرافت ،گاز رسانی به واحد های تولیدی و کشاورزی در روستا ها و همچنین گاز رسانی به ناحیه صنعتی بافران اشاره نمود.

مهندس علوی مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان نیز در این جلسه عنوان نمود در سال آینده عملیات اجرایی گاز رسانی به روستاهای باقی مانده شهرستان نایین انجام خواهد شد همچنین تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا بخش مسکونی و انشعابات آن به هیچ عنوان معطل نماند .

مهندس علوی افزود : در سال گذشته حدود ۱۷۷ کیلومتر شبکه گاز رسانی در سطح روستا های شهرستان خصوصا مسیر روستاهای سهیل و سپرو و مرغداری ها و دامداری های در مسیر این روستاها انجام شده است و گاز شهر انارک و روستای چوپانان نیز از طریق CNG تامین می گردد که البته مردم باید در زمستان با صرفه جویی از قطعی احتمالی گاز در این مناطق جلوگیری نمایند چرا که ما باید با مشقت فراوان گاز را به بخش انارک برسانیم.
(فرمانداری شهرستان نایین - ۱۳۹۹/۰۷/۸)