حادثه رانندگی نائین- انارک ۵ مصدوم بر جا گذاشت

به گزارش انارک نیوز از ایمنا: رییس مرکز اورژانس استان اصفهان از حادثه رانندگی درجاده نایین- انارک و مصدومیت پنج سرنشین خودروهای این تصادف خبر داد.
غفور راستین در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا با اشاره به حادثه رانندگی شب گذشته در محور نایین - انارک اظهار کرد: این حادثه ساعت ۱۹ و ۴۰ دقیقه روز قبل و به دنبال برخورد پژو پارس و پژو ۴۰۵ در کیلومتر ۵۰ جاده نایین- انارک گزارش شده است.
وی با بیان اینکه دو کد نیروهای امدادی اورژانس به محل این تصادف رانندگی اعزام شدند، افزود: نیروهای امدادی پیش بیمارستانی پنج نفر مصدومان این حادثه رانندگی که شامل سه مرد و دو زن بودند بعد از اقدامات درمانی سرپایی در صحنه تصادف برای تکمیل درمان به بیمارستان حشمتیه نایین منتقل کردند.
رییس مرکز اورژانس استان اصفهان تاکید کرد: شهرستان نایین در ۱۴۰ کیلومتری شرق اصفهان قرار دارد و دارای وسعت ۲۵ هزار کیلومتر مربع، ۴۵۰ کیلومتر راه اصلی و بزرگراه و ۸۰۰ کیلومتر راه روستایی است. اورژانس این شهرستان دارای ۱۱ دستگاه  آمبولانس و شش پایگاه اورژانس بین شهری و ۴۵ تکنسین آماده خدمت‌رسانی به مصدومان تصادفات جاده ای است.
(۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۹ / کد خبر: 359321)


مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان: بر اثر تصادف پژو پارس و ۴۰۵ در جاده نائین، دو آمبولانس ۱۱۵ اعزام و دو مرد ۴۵ و ۴۰ ساله و دو خانم ۶۰ ساله و ۴۳ ساله به همراه یک کودک ۵ ساله مصدوم و به بیمارستان حشمتیه نائین انتقال یافتند.
(مهر / کدخبر 4465654 / ا آذر 97)