انالله و انا الیه راجعون
ناباورانه خبردار شدیم اقای اصغر کبیری (داماد آقای حسن فتوحی عشین) بیست و هشتم دی  ماه ۱۴۰۰ دراصفهان از میان ما رفت و آشنایانش دیگر نگاه پر از محبت او را نخواهند دید.
انارک نیوز این مصیبت را به خانواده های کبیری، فتوحی و دیگر بستگان تسلیت می گوید، شکیبایی وابستگان و آمرزش شادروان را از درگاه پروردگار مهربان درخواست می نماید.
روانش شاد و یادش گرامی باد.

برخی از محورهای مواصلاتی استان اصفهان بارش برف وباران گزارش شده است.

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های استان اصفهان، از ساعت ۰۵:۰۰ صبح امروز  اصفهان - فولادشهر، مورچه خورت - شاهین شهر، نائین - اصفهان، کنار گذر شرق، نجف آباد - خمینی شهر، آزادراه کاشان - اصفهان و کلیه محور‌های شهرستان اصفهان بارش باران و در محور‌های میمه - دلیجان (قرقچی)، مورچه خورت - میمه (گردنه داس)، داران - الیگودرز، زرین شهر - شهرکرد گزارش شده است.
همچنین از ساعت: ۰۶:۰۰ در محور‌های  خوانسار، زرین شهر - شهرکرد، زرین شهر - بروجن، آزادراه نطنز - کاشان، کلیه محور‌های نطنز بارش برف و در محور‌های آزادراه اصفهان - نطنز، زرین شهر - فولاد شهر، فولاد شهر - اصفهان، انارک - خور بارش باران گزارش شده است.
(۰۹:۱۴۲۵ -۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۸۰۳۰۴۳۱)

انالله و انا الیه راجعون
ناباورانه خبردار شدیم آقای خسرو علیخانی بیست و پنجم دی  ماه ۱۴۰۰ در انارک از میان ما رفت و آشنایانش دیگر نگاه پر از محبت او را نخواهند دید.
انارک نیوز این مصیبت را به خانواده های علیخانی، حلوانی و دیگر بستگان تسلیت می گوید، شکیبایی وابستگان و آمرزش شادروان را از درگاه پروردگار مهربان درخواست می نماید.
روانش شاد و یادش گرامی باد.

انارک نیوز – "ای مدیر، من آنچه شرط پیام رسانی است با تو می گویم، تو خواه از سخنم پند گیر و خواه رنجش". 
چکیده رخدادها و گزیده دیدگاه ها و راهکارها از شنبه هجدهم دی ماه 1400 تا آدینه بیست و چهارم دی ماه در زیر آمده است.  

1- انارک نیوز: سوپر گوشت ناب جهت تهیه گوشت گوسفند و شتر در انارک افتتاح شد. 
- خانم حلوانی: واقعا ضروری بود و اگر کسی درانارک گوشت لازم داشت باید نایین می رفت و از همه مهمتر که هر روز هست. از مسئولین تقاضامی شود اعلام کنند تابلوهای فرسوده و بیرنگ مغازه ها تعویض و مغازه هایی که تابلو ندارد حتما جهت نصب اقدام نمایند.
2- روابط عمومی شهرداری: بازسازی و نصب تجهیزات سالن اجتماعات، آبدارخانه و  غسالخانه آرامستان و تشکر از خیرین محترم که شهرداری را در این امر یاری نموده اند.
- اجرای عملیات روشنایی فاز دوم کوی ناروسینه.
- جلسه بررسی و رسیدگی به مسائل و مشکلات کشتار دام و فعالیت صنف قصاب.
- شهروندان می توانند پیشنهادات و انتقادات خودرا جهت بهبود عملکرد و نظارت هر چه بیشتر شهرداری و شورای شهر در مسائل و مشکلات شهر به صورت مکتوب ارائه و یا با شهرداری تماس حاصل نمایند.
- حمید: وقتی به انتقادات در اجتماع غیر پاسخگو  و به راهکارها ناشنوا هستند چون به خلوت می روند چه خواهند کرد؟
- یادی هم از کسانی کنیم که دیگر در میان ما نیستند، خانم طاهره کریمیان انارکی. همگی درگذشتگان یادشان به خیر و خدا بیامرزدشان.

انالله و انا الیه راجعون
ناباورانه خبردار شدیم خانم طاهره کریمیان انارکی (همسر آقای رستم زاهدی)  نوزدهم دی ماه ۱۴۰۰ در آمریکا از میان ما رفت و آشنایانش دیگر نگاه پر از محبت او را نخواهند دید.
انارک نیوز این مصیبت را به خانواده های زاهدی، کریمیان و دیگر بستگان تسلیت می گوید، شکیبایی وابستگان و آمرزش شادروان را از درگاه پروردگار مهربان درخواست می نماید.
روانش شاد و یادش گرامی باد.

مقالات دیگر...