"برای ذهن آلوده، هیچکس به جز خودش به پشیزی نمی ارزد."  

انارک نیوز – "ای مدیر، من آنچه شرط پیام رسانی است با تو می گویم، تو خواه از سخنم پند گیر و خواه رنجش".  

چکیده رخدادها و گزیده دیدگاه ها و راهکارها از هجدهم تا بیست و چهارم فروردین ماه 1403: 
1- ناشناس: بجای راهپیمایی های نمادین و ظاهری بهتر هست به مشکلات مردم نظیر عدم وجود فاضلاب در کوی ناروسینه رسیدگی شود. مردم تا کی سختی بکشند و مسئولین کارهای نمادین.
2- آموزش تلاوت و روخوانی قرآن کریم نوجوانان پسر در مسجد چهارده معصوم انارک با مربیگری حاج آقا موسوی و دختران در مسجد جامع انارک با مربیگری خانم اسمعیل زاده در ماه رمضان انجام و نماز عید سعید فطر با حضور مردم به امامت حجت‌الاسلام موسوی در مصلی زیارتگاه پیرمردان شهر انارک برگزار شد.
3- یادی هم از کسانی کنیم که دیگر در میان ما نیستند، حاجیه خانم فاطمه عابدزاده انارکی و آقای حمید فیضی انارکی. همگی درگذشتگان یادشان گرامی و خدا بیامرزدشان.

انالله و انا الیه راجعون 
آقای حمید فیضی انارکی (فرزند زنده یاد عباسعلی) بیست و چهارم فروردین ماه 1403 در تهران از میان ما رفت و آشنایانش دیگر نگاه پر از محبت او را نخواهند دید.
انارک نیوز این مصیبت را به خانواده های فیضی و دیگر بستگان تسلیت می گوید، شکیبایی وابستگان و آمرزش شادروان را از درگاه پروردگار مهربان درخواست می نماید. 
مراسم خاکسپاری و ترحیم متعاقبا اعلام خواهد شد.
روانش شاد و یادش گرا می باد.

پس از یک ماه بندگی و عبادت و روزه داری، نماز عید سعید فطر با حضور با شکوه مردم شهر انارک برگزار شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان: روزه داران و مؤمنان پس از یک ماه بندگی، عبادت و روزه داری با اقامه نماز عید فطر با ضیافت الهی وداع کردند.
نماز عید سعید فطر در انارک با حضور گسترده مردم و به امامت حجت‌الاسلام حاج آقا موسوی در مصلی زیارتگاه پیرمردان شهر انارک برگزار شد.

#عکاس خبری:مهران مطلبی نیا - 22 فروردین 03

انالله و انا الیه راجعون 
حاجیه خانم فاطمه عابدزاده انارکی (خواهر زنده یاد حسن عابدزاده و همسر زنده یاد حاج حسن محمدزاده) نوزدهم فروردین ماه 1403 در گنبدکاووس از میان ما رفت و آشنایانش دیگر نگاه پر از محبت او را نخواهند دید.
انارک نیوز این مصیبت را به خانواده های محمدزاده، عابدزاده و دیگر بستگان تسلیت می گوید، شکیبایی وابستگان و آمرزش شادروان را از درگاه پروردگار مهربان درخواست می نماید. 
روانش شاد و یادش گرا می باد.

"در رویارویی با دشواری ها دو گونه رفتار داریم: رفتار خردورزانه و برخورد درست با چاره جویی یا کندکردن روند پیشرفت آن و رفتار نادیده گرفتن، چشم بستن و پاک کردن چالش که پیامدهایش، دردسر بزرگتری را درست می کند." 

 انارک نیوز - "ای مدیر، من آنچه شرط پیام رسانی است با تو می گویم، تو خواه از سخنم پند گیر و خواه رنجش". 

چکیده رخدادها و گزیده دیدگاه ها و راهکارها از یازدهم تا هفدهم فروردین ماه 1403: 

1- اولین شب از لیالی قدر (مراسم احیای شب نوزدهم ماه رمضان) در مسجد جامع و مسجد چهارده معصوم شهر انارک، دومین شب از لیالی قدر (مراسم عزاداری شب بیست و یکم ماه رمضان) در حسینیه شهدای انارک و مسجد چهارده معصوم شهر انارک، مراسم عزاداری روز بیست و یکم ماه رمضان، مراسم‌شام غریبان حضرت علی (ع) با حضور محبین اهل بیت در حسینیه شهدای انارک و سومین شب از لیالی قدر (مراسم احیای شب بیست و سوم ماه رمضان) در مسجد جامع و مسجد چهارده معصوم شهر انارک برگزار گردید. همچنین ساعت شروع فعالیت آموزشی مدارس در روز چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه ساعت ۹ بود.
2- امضا کنید: کارزار ضرورت تسریع در ساخت باند دوم جاده دامغان -معلمان - جندق
- ناشناس: امضا شد. تجربه به من اثبات کرده این امضا کردن ها دردی رو دوا نمی کند.
3- جلسه هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی روز جهانی قدس به ریاست مهندس جباری بخشدار انارک و حضور مهندس خیابانی شهردار، اعضای شورای اسلامی انارک، امام جماعات مساجد انارک و روستای چوپانان و جمعی از مسئولان شهر انارک و روستای چوپانان در محل سالن اجتماعات بخشداری انارک برگزار شد. در این جلسه مسیر راهپیمائی روز قدس در انارک از میدان ۲۲بهمن به سمت حسینیه شهدا در ساعت ۱۰ اعلام گردید و سخنران پایان راهپیمایی حاج آقا موسوی امام جماعت مسجد چهارده معصوم انارک معرفی گردید. که مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر انارک با حضور مردم ولایتمدار این شهر برگزار شد.
4- یادی هم از کسانی کنیم که دیگر در میان ما نیستند، حاجیه خانم فضه ملکی انارکی و کربلایی شهربانو رفیعی. همگی درگذشتگان یادشان گرامی و خدا بیامرزدشان.

انالله و انا الیه راجعون 
کربلایی شهربانو رفیعی (همسر اکبر (محمد) خدایی) پانزدهم فروردین ماه 1403 در اردکان از میان ما رفت و آشنایانش دیگر نگاه پر از محبت او را نخواهند دید.
انارک نیوز این مصیبت را به خانواده های خدایی، رفیعی و دیگر بستگان تسلیت می گوید، شکیبایی وابستگان و آمرزش شادروان را از درگاه پروردگار مهربان درخواست می نماید. 
روانش شاد و یادش گرا می باد.

مقالات دیگر...