"فاصله بهشت و جهنم، به اندازه یه انتخابه." 

انارک نیوز – "ای مدیر، من آنچه شرط پیام رسانی است با تو می گویم، تو خواه از سخنم پند گیر و خواه رنجش". 

چکیده رخدادها و گزیده دیدگاه ها و راهکارها از هشتم تا چهاردهم بهمن ماه 1401 در زیر آمده است. 
1- اعضای هیات مدیره صندوق خیریه مشترک انارک: تقدیر و تشکر از خیرین گرانقدر از جمله مهندس فریبرز کافی انارکی جهت ياد بود فرزند خردسالش شادروان پارسا کافی، یادبود مرحوم نادر برادران انارکی، دکتر منصور کلباسی، خانواده محترم مرحوم حسین اناری انارکی و مرحومه جمیله مهدوی.
2- انارک نیوز: مراسم زنگ انقلاب و گلباران تمثال مبارک حضرت امام خمینی(ره) در شهر انارک برگزار شد.
3- انارک نیوز: معاون گردشگری استان اعلام کرد که نظارت بر مراکز اقامتی نائین و انارک برای تعیین درجه‌بندی پایان یافت.
4- روابط عمومی شهرداری: برخورد تریلر حمل گاز با تریلر حامل سنگ معدنی در گردنه زنجیرگاه که تریلر حمل گاز دچار حریق شده و عوامل ایستگاه آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری انارک با دو دستگاه خودرو اطفا و یک دستگاه تانکر حمل آب پشتیبان به محل حادثه اعزام و با توجه به حریق بالای کشنده با تدابیر لازم نیروهای آتش نشانی از سرایت آتش به مخزن جلوگیری بعمل آمده و حریق اطفا شد. خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت.
-در خصوص جانمایی و افتتاح پاسگاه محیط بانی در قسمتی از مجموعه دفتر پست شهری با نظر مساعد مدیران محترم در مرحله اجرا قرار گرفت و در آینده شاهد فعالیت این مجموعه در بخش انارک خواهیم بود.
- تخصیص یک دستگاه بکهو لودر به صورت رایگان به شهرداری انارک.
5- انارک نیوز: یادی هم از کسانی کنیم که دیگر در میان ما نیستند، خانم معصومه جلالپور، آقایان محمود نجفیان و حاج رحمت اله زاهدیه. همگی درگذشتگان یادشان به خیر و خدا بیامرزدشان.

انالله و انا الیه راجعون 
ناباورانه خبردار شدیم حاج رحمت اله زاهدیه (بزرگ خاندان) یازدهم بهمن ماه 1401 در تهران از میان ما رفت و آشنایانش دیگر نگاه پر از محبت او را نخواهند دید.
انارک نیوز این مصیبت را به خانواده های زاهدیه،صالحی، زاهدی و دیگر بستگان تسلیت می گوید، شکیبایی وابستگان و آمرزش شادروان را از درگاه پروردگار مهربان درخواست می نماید. 
روانش شاد و یادش گرامی باد.

"مزار عاشقان ایران، فوران خشم فروخورده و رویش امید و آرزو است." 

انارک نیوز – "ای مدیر، من آنچه شرط پیام رسانی است با تو می گویم، تو خواه از سخنم پند گیر و خواه رنجش". 

چکیده رخدادها و گزیده دیدگاه ها و راهکارها از یکم تا هفتم بهمن ماه 1401 در زیر آمده است. 
1- انارک نیوز: جلسه بررسی مسائل و مشکلات نانوایی‌های شهر انارک، شنبه یکم بهمن ماه، با حضور مهندس پیله ور بخشدار، آقای محسن اناری رئیس شورای اسلامی شهر انارک و متصدیان نانوایی‌های سطح شهر در محل سالن اجتماعات بخشداری برگزار شد. در این جلسه بخشدار انارک اظهار کرد: به تمامی متصدیان نانوایی‌های سطح شهر هشدار داده می شود در صورت مشاهده هر گونه تخلف صنفی از جمله خرید و فروش آرد، کم فروشی و گرانفروشی و تعطیلی خودسرانه واحدهای نانوایی، با شدت برخورد قانونی خواهد شد و از مردم خواست چنانچه شاهد بروز تخلفی از سوی نانوایان بویژه تعطیلی خودسرانه شدند مراتب را به شماره همراه  ۰۹۱۳۵۷۶۰۹۲۹ بخشدار انارک و یا ۰۹۱۳۳۲۳۳۱۲۵ رئیس شورای اسلامی انارک اطلاع دهند.
2- انارک نیوز: دستهای مهربانی با مشارکت هلال احمر شهر انارک در نظر دارد با تاسیس بانک امانات و تجهیزات پزشکی جهت رفاه و سهولت در تامین نیاز عزیزان همکاری نماید لذا عزیزانی که وسایل قابل استفاده ازقبیل ویلچر و تخت دوشکن و... دارند با نام خیرین و یا امواتشان ثبت و مورد استفاده قرار می گیرد.
3- انارک نیوز: جلسه هماهنگی و برنامه ریزی مراسمات ایام الله دهه فجر در بخشداری انارک برگزار شد.
4- روابط عمومی شهرداری: ساماندهی و بازسازی دریچه های فاضلاب مجتمع خدماتی امام رضا(ع)، نصب سرعت گیر در مسیر های پرتردد محدوده مراکز آموزشی و میدان ورودی شهر (امام علی ع) انجام شد.
5- انارک نیوز: یادی هم از کسانی کنیم که دیگر در میان ما نیستند، آقایان دکتر مهدی (کامبیز) کاظم زاده، احمد کمالی، حاج حسن نعمتی انارکی و خانم مریم صدیقی انارکی. همگی درگذشتگان یادشان به خیر و خدا بیامرزدشان.

4 روستای جن زده و مرموز در ایران که کسی جرات رفتن به آنها را ندارد! + تصاویربه‌طور کلی وقتی اسم روستا، شهر و مکان ترسناک می‌آید، قطعا یاد یک سری از تجربیاتی می‌افتیم که آشنایان یا دوستان برای ما بازگو کردند و شاید ما را به فکر فرو برده باشند.

به گزارش سایت طلا، به‌طور کلی وقتی اسم روستا، شهر و مکان ترسناک می‌آید، قطعا یاد یک سری از تجربیاتی می‌افتیم که آشنایان یا دوستان برای ما بازگو کردند و شاید ما را به فکر فرو برده باشند.

 ریگ جن

ریگ جن منطقه‌ای کویری و دارای تپه‌های ماسه‌ای (تلماسه) در کویر مرکزی ایران است. این منطقه در جنوب سمنان، شرق دریاچه نمک، شمال انارک و غرب جندق قرار دارد.این مکان به «مثلث برمودای ایران» معروف است. نکته جالب در مورد این منطقه، این است که یکی از گرم‌ترین جاهای زمین و پر از تپه‌های شنی و باتلاق‌های نمکی است، برای همین کمتر موجود زنده‌ای آن اطراف دیده می‌شود.
۷/بهمن/۰۱ ساعت ۱۲:۳۰ |  شناسه خبر: ۱۴۵۸۴۴

انالله و انا الیه راجعون 
ناباورانه خبردار شدیم حاج حسن آقا نعمتی انارکی، ششم بهمن ماه 1401 از میان ما رفت و آشنایانش دیگر نگاه پر از محبت او را نخواهند دید.
انارک نیوز این مصیبت را به خانواده های نوروزی، عمویی، قره خانی و دیگر بستگان تسلیت می گوید، شکیبایی وابستگان و آمرزش شادروان را از درگاه پروردگار مهربان درخواست می نماید. 
روانش شاد و یادش گرامی باد.

انالله و انا الیه راجعون 
ناباورانه خبردار شدیم خانم مریم صدیقی انارکی (فرزند محمد، همسر آقای علی زاهدنیا)، سوم بهمن ماه 1401 در اصفهان از میان ما رفت و آشنایانش دیگر نگاه پر از محبت او را نخواهند دید.
انارک نیوز این مصیبت را به خانواده های صدیقی، وکیل زاده، زاهدنیا و دیگر بستگان تسلیت می گوید، شکیبایی وابستگان و آمرزش شادروان را از درگاه پروردگار مهربان درخواست می نماید. 
روانش شاد و یادش گرامی باد.

مقالات دیگر...