چه؟ (بیست و هفتم آبان تا سوم آذر ماه 1402)

"هر چه بیشتر بفهمی، بیشتر زجر می کشی. خوشا آنانی که گوساله به دنیا می آیند و گاو از دنیا می روند و دنیا را چراگاه می بینند." 

انارک نیوز – "ای مدیر، من آنچه شرط پیام رسانی است با تو می گویم، تو خواه از سخنم پند گیر و خواه رنجش". 

چکیده رخدادها و گزیده دیدگاه ها و راهکارها از بیست و هفتم آبان تا سوم آذر ماه 1402: 
1- تقدیر از شهردار انارک مهندس خیابانی، از طرف مدرسه شهید مطهری و انجمن اولیا و مربیان بخاطر مساعدت در مرمت ساختمان آزمایشگاه و کارگاه و فضای سبز مدرسه، از شما و شورای شهر و پرسنل عزیزتان که درامور انجام شده بامدرسه بذل مساعدت نمودند.
2- خرید و اهدای یک عدد ترالی استیل دو کشویی همراه با تجهیزات مربوط به دستگاه فیزیوتراپی و محافظ برق دستگاه توسط  خانم علمی انارکی از گروه خیرین دست های مهربانی و سازندگی انارک به بانک امانات تجهیزات پزشکی شهر انارک جهت یادبود پدرش مرحوم محمدعلی علمی و مادرش مرحومه ام حبیبه ترابی.
3- در بخش مطالب تاریخی شهر انارک و معدن سرب نخلک به ضرب سکه توسط صدریه اشاره شده است . آیا کسی در این مورد اطلاعاتی دارد در اختیار قرار دهد.
- کافی: اگر به موزه مردم شناسی انارک مراجعه بفرمایید اطلاعات مفیدی دراختیار شما از طرف مسئول موزه به همراه اصل سکه های ضرب شده در آن زمان را می گذارند.
- آیا موزه آدرس کانال و یا سایت هم دارند؟ چون بنده تهران هستم.
4- بخشدار انارک، بخشدار نمونه خدمات کتاب و کتابخوانی در استان اصفهان شد.
5- ستاد گرامیداشت هفته بسیج انارک: مراسم آیین غبار روبی گلزار شهدا به مناسبت هفته بسیج با حضور مسئولین شهر انارک و مراسم جشنی با حضور مردم ولایتمدار و دانش آموزان مدارس و بسیجیان شهر انارک در حسینیه شهدای انارک برگزار شد.
 6- یادی هم از کسانی کنیم که دیگر در میان ما نیستند، خانم بی بی گل پایمردی. همگی درگذشتگان یادشان گرامی و خدا بیامرزدشان.